Syjonistyczne bębny 3 wojny

„Człowiek odnajduje prawdziwe szczęście i sens życia jedynie w pozornej śmiertelności rasy”

Żydzi z USA wywołali kryzys Islamski, przez wycofanie pieniędzy z banku centralnego w 2009 roku, co wywołało kryzys w Europie i USA który się pogłębia i wywołał kryzys u islamistów, teraz sponsorują bractwo islamskie, radykalną grupę , żeby islam całkowicie przejął władze na bliskim wschodzie, a potem cały świat islamski, który nie uznaje państwa Izrael zwyczajnie będzie się nawzajem prowokował do wojny z Izraelem, a kiedy dojdzie do wojny to USA i Europa przybiegnie z pomocą i tak się zacznie III wojna, tak samo było w latach 90 kiedy USA usilnie sponsorowały bliski wschód, aby potem mieć pretekst do wojny. Przypomnę, że kryzys w Tunezji musiał zaistnieć, ponieważ kuzyn prezydenta założył niezależny bank tunezyjski o ile mnie pamięć nie myli.

Lecz w ciągu ostatniego miesiąca widzimy wyraźnie, że chcą pomóc idei 3 wojny i wymyślili śmierć Osamy Bin Ladena, które tak naprawdę nie żyje od 10 lat

Pozwólcie, że odeślę was do artykułu:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/06/wysoki-ranga-urzednik-rzadu-usa-bin-laden-zmarl-w-2001-r-11-ix-falszywa-flaga-potwierdzone/

 Dla niewtajemniczonych:

Kaddafi w 1970 roku zlikwidował w swoim kraju amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe, wydalił włoskie i żydowskie organizacje narodowe, a w 1973 r. dokonał nacjonalizacji przemysłu, który należał do zachodnich inwestorów.
Prowadził aktywną politykę zagraniczną wymierzona w rząd USA i Izraela (inaczej USraela) oraz wspierał Organizacje Wyzwolenia Palestyny, przez co był oskarżany o terroryzm.
Proponował utworzenie ścisłej federacji państw północnoamerykańskich i bliskowschodnich., proponował zawarcie unii m.in. Sudanowi, Egiptowi, Syrii oraz Malcie Tak więc moi drodzy Kaddafi dokonał aktu sabotażu przeciwko syjonistom – hurra!. Oczywiście, że Kaddafi naprawił swój kraj! Za czasów panowania poprzedniego władcy musieli sprzedawać złom, żeby się utrzymać przy życiu, a teraz mogą handlować ropą, ale już niedługo im zabiorą ten przywilej…

Po kolei obalają w ich mniemaniu i opinii światowej która ma wyprane mózgi, „rządy” dyktatorów którzy reprezentują nacjonalizm lub teokratyzm są złe, bo reżimy obecne w tych małych państewkach są bardzo widoczne, dyktator jest jawnie nazywany dyktatorem i tak o to USA wybawi świat od terroru dyktatorów, a w rzeczywistości sami tworzą jednolity, jedno systemowy globalny ucisk umysłowy. Do tego stopnia, że społeczeństwo nie jest w stanie wyrwać się ze szpon materializmu i pozornego dobrobytu, już w starożytności Grecy dobrze wiedzieli, że jeżeli człowiek jest zaspokojony w każdym aspekcie życia i niczego nie potrzebuje to przestaje myśleć i zostaje uwięziony umysłowo między „posiadaniem a chceniem”.

I antagonistycznie są ludzie którzy są na tyle sprawni umysłowo i silni, że przez to, że nie są w stanie zrozumieć swoich emocji nie zaczynają pić, tylko przechodzą przez etap bólu życiowego z honorem, który uczy i kształtuje i nastawia na krytyczne samodzielne myślenie, jednak współczesny system przez programy publicystyczne zniekształca nasze spostrzeganie rzeczywistości, i w tym momencie każdemu kto ma depresje wmawiają, że są aspołeczni i trzeba ich leczyć farmakologicznie (szkodliwą chemią), jednak żadne lekarstwa nie są w stanie im pomóc, bo do tego trzeba zrozumienia samego siebie, więc większość sięga po alkohol i używki i kółko się zamyka. W przyszłości ludzie którzy nie przyjmą chipa pod skórę będą klasyfikowani jako medyczno-duchowe nieprawidłowości, bo przecież trzeba wejść w nową erę wodnika, erę rozumu a symbolem ich rozumu jest statua wolności która symbolizuje grecką matkę ziemię Gaję.

Jako, że osobiście interesuję się ideologia syjonistów, to studiuję kabałę, i wszelkie możliwe źródła wiedzy która jest skutecznie ukrywana przed opinią publiczną.

Pragnę tutaj nadmienić, że syjoniści pochodzenia żydowskiego czyli masoni, illuminaci ( o tak Żydzi, ponieważ 90% tych z wyższego szczebla rządu cieni to właśnie ŻYDZI) wzorując, się na drzewie życia kabalistycznym, które reprezentuje 3 siły, męską, żeńską, i równowagę,
Stworzyli idealny system podboju świata, ponieważ, najpierw stworzyli nazizm, finansując Hitlera pośrednio dzięki: firmie Brown Brothers Harriman, której właścicielem był Prescot Bush, firmie Union Banking Corporation, i Amerykańskiej firmie Farben, która produkowała cyklon B, Stworzyli Komunizm, który mógł powstać dzięki, 1 wojnie światowej, upadku caratu i bolszewikom, I Z TEGO WSZYSTKIEGO POWSTAŁA DEMOKRACJA, tak więc 3 siły przyczyniły się do zmian.

Obecnie mamy demokrację i terroryzm – wymyślony przez nich, i dzięki tym dwóm siła powstanie trzecia – Nowy Porządek Świata, wraz z Religią Lucyferiańską na czele.

W myśl: teza, antyteza, synteza

Zachęcam do przeczytania książki Antona Suttona: „The Two Faces Of George Bush”

A tutaj odnoszące się przemówienie do PROJECT BLUE BEAM, który jest wdrażany Ronalda Reagana, 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych brzmi znajomo?

„W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata.”

 Czemu nas w szkole nie uczą, że naziści i Hitler, powstały dzięki okultystycznym organizacjom takim jak Vril a potem Thule? A ich patronem był Edward Bulwer-Lytton, który napisał książkę na pół fantastyczną „nadchodząca rasa”. Cały nazizm opiera się na ideologii energii VRIL, dzięki której Hitler chciał stworzyć doskonałą broń, i rzeczywiście prawie mu się udało, ponieważ prototypy pojazdów UFO wykradli po wojnie amerykańscy szpiedzy a tym samym dali azyl niemieckim naukowcom, m.in. w NASA ( o tak NASA zostało założone przez byłych nazistów).

Tak więc moi drodzy zanim powstała III rzesza, to najpierw powstało stowarzyszenie VRIL, a HITLER BYŁ po prostu okultystą, i dlatego żydo-książki nazywają go antychrystem.

TAK WIĘC CZEMU NAM O TYM NIE MÓWIĄ? Że każda ideologia najpierw powstaje w umyśle wąskiej grupy ludzi? W umyśle zbiorowym tajnych stowarzyszeń?

PONIEWAŻ WTEDY BYŚMY ZACZELI MYŚLEĆ SAMODZIELNIE, bo wtedy byśmy się dowiedzieli prawdy o tym, że tak naprawdę istnieją illuminaci, masoni, skull & bones itd.

Na dowód tego, że stowarzyszenia takowe istnieją, i niedługo zrobią nam ostateczne rozwiązanie kwestii GOJOWSKIEJ, o tak bo oni wykorzystali holokaust, dla mistyki wiecznie potępionego narodu żeby stworzyć bezprawnie państwo Izrael.

 

Przemówienie George W Busha Seniora na zjeździe republikanów w 1988r.

„Oto Ameryka: Rycerze Kolumba, Grange, Hadassa, Disabled Veterans, Zakon Ahepa, Business nad Professional Women of America, union hall, grupy studiów biblijnych, LULAC, swiete imie – olsniewajaca róznorodnosc rozsiana jak gwiazdy, jak tysiac punktów swietlnych, na szerokim i spokojnym niebie”

O magii tysiąca punktów świetlnych w innym temacie napiszę…

Co więcej, wiecie czemu ludzie mają gdzieś to co się dzieje z ich krajem? Bo dali im system zaspokajania własnych pragnień, czyli wirtualny świat, gry komputerowe, który maja na celu zajęcie się bydłem, tak, żeby taki młody człowiek czuł się usatysfakcjonowany, że w grze komputerowej jest BOHATEREM, wszystko zostało idealnie przemyślane na to, żeby ludzie stracili poczucie narodowości, UNIA EUROPEJSKA, media- w których pokazują kłócących się polityków i w ten sposób programują spory, parady miłości itd.

I teraz powiedzcie mi, czemu mędrkowie nasi ojcowie, dziadkowie potrafią tak skutecznie powielać kłamstwo w społeczeństwie. A to przez to, że teraz już 2 osoby, w rodzinie dwóch rodziców musi pracować na chleb, żeby utrzymać rodzinę – system rozbijania rodziny – odsyłam do protokołów mędrców syjonu

i po prostu ludzie nie mają czasu na myślenie, tworzy się podobna społeczność co w komunistycznych Chinach, schodzimy powoli na niziny drabiny intelektualnej, ponieważ to nie jest życie, to jest wegetacja zrzucili nas na najniższą potrzebę w piramidzie POTRZEB MASLOWA., czyli, że już nasze dzieci razem z nami muszą pracować i nie może być czasu na poznanie wiedzy…

 OSTATNIO CZYTAŁEM KSIĄŻKĘ ” PODRĘCZNIK MANIPULACJI” o tym jak specjalista do spraw przesłuchań potrafi wyciągnąć informacje i zaszczepić zupełnie inna ideologię w mózgu człowieka po kolei trzeba zrzucać takowego insekta z górnej półki samorealizacji do potrzeb przynależności i miłości, następnie potrzeb uznania, potem potrzeb związanych z bezpieczeństwem a na końcu potrzeb biologicznych i fizjologicznych.

A kiedy już jest taki człowieczek na nizinie drabiny społecznej, to wtedy jest całkowicie od nas zależny, bo to od nas zależy czy dostanie jedzenie i po jakiej cenie, czy się wyśpi i czy jego potrzeba seksu będzie zaspokojona.

ŻYWNOŚĆ GENETYCZNIE MODYFIKOWANA, która ma takie właściwości, że zabija zdrową żywność i rozmnaża się na połaciach pól rolników, którzy nie zdają sobie sprawy, że już nie uprawiają zdrowej żywności, to od mędrków Syjonu zależy, czy będziemy mieć żywność czy nie, i po jakiej cenie…

Download: Syjonistyczne bębny 3 wojny.doc

Za; http://chomikuj.pl/