CZRERY PIKI SKURCZYBYKI – Krzysztof Pasierbiewicz

26.03.2012

Dzisiaj zaczyna działalność „Emerytalne miasteczko” rozbite przed Kancelarią Premiera.

 

Więc były potrzebne atuty dla „reformatorów” Tuska.

No i w dzisiejszej porannej audycji Radia TOK FM „Ekonomia. Kapitał. Gospodarka” odbyła się czteroosobowa dyskusja ekonomicznych bonzów albo jak kto woli prezesów najważniejszych instytucji finansowych w Państwie.

Prowadzący program wieloletni jawny współpracownik tokefemu niejaki Tadeusz Mosz zawistował z grubej rury i w tonie jak żywo przypominającym słynne przemówienia towarzysza Wiesława zagrzmiał na całą Polskę, że, cytuję z pamięci: „ten protest to zawracanie głowy przez nieodpowiedzialnych leniuchów i nierobów, bo przecież jego studyjni rozmówcy w wieku 67-miu lat będą w pełni zdolnymi do pracy bykami jeżdżącymi na nartach do osiemdziesiątki”, koniec cytatu.

Więc tak sobie myślę, że protestujący pod kancelarią pana Tuska powinni obok „emerytalnego”, rozbić także „wesołe miasteczko” i zagonić do niego wspomnianych na wstępie prezesów, by się schorowani, przygnębieni i do ściany przyciśnięci ludzie mogli trochę pośmiać z ponurej ciemnoty, jaką im te wypasione (skurczy) byki usiłują wcisnąć.

Krzysztof Pasierbiewicz

(nauczyciel akademicki)

Za; http://salonowcy.salon24.pl/

Dodaj komentarz