Billboardy Krucjaty Różańcowej na ulicach miast

 

W miniony weekend na ulicach wszystkich największych miast Polski pojawiły się billboardy reklamowe o wyjątkowo nietypowej treści. W miejscach, w których do tej pory widniały komercyjne reklamy umieszczono billboardy Krucjaty Różańcowej.

W największych miastach Polski umieszczono 200 billboardów z hasłem „Maryjo, Królowo Polski, ratuj nas bo giniemy!”. Jest to jedna z największych akcji komercyjnych niosących treści katolickie.

Odwołanie się do Maryi, Królowej Polski, ma na celu przede wszystkim obudzenie sumienia Narodu i wezwanie do czynnej walki o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Billboard ma zachęcać do włączenia się w trwającą od 9 miesięcy Krucjatę Różańcową za Ojczyznę.

Inicjatywa ta łączy wiernych deklarujących codzienną modlitwę co najmniej jedną Tajemnicą Różańca Świętego w intencji: „Z Maryją, Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego”.

Celem Krucjaty jest zebranie 10% Polaków, którzy modlitwą walczyć będą o kształt swojej Ojczyzny. Dotychczas do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę włączyło się już ponad 80 tysięcy wiernych.

Billboardy będą gościły na ulicach naszych miast przez najbliższy miesiąc.

Poniżej nadesłany do naszej redakcji wykaz miejsc w Warszawie, w których umieszczone zostały billboardy Krucjaty Różańcowej (oznaczone niebieskimi punktami).

Autor: pł, | Źródło: Niezależna.pl, krucjatarozancowazaojczyzne.pl,

Za; http://niezalezna.pl/ – 2012-03-07