„Kolumbia – świadectwo dla świata” – apel Dominika Tarczyńskiego

Szanowni Państwo,

Pan Dominik Tarczyński, koordynator Solidarnej Polski w woj. lubuskim apeluje o wsparcie jego inicjatywy poprzez nabycie dzisiaj egzemplarza Gazety Polskiej z załączonym do niej filmem dokumentalnym „Kolumbia – świadectwo dla świata„. Jest to obraz który otrzymał I nagrodę za najlepszy film dokumentalny na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie.

Proszę w miarę swoich możliwości wesprzeć Pana Dominika Tarczyńskiego poniżej apel Dominika Tarczyńskiego

***

Pilne! Dominik Tarczyński prosi o pomoc!

Drodzy Przyjaciele,

Chyba nigdy nie pisałem do Was z tak ogromną prośbą o pomoc i wsparcie!

Jak wiecie, od 2003 roku nasza wspólnota – Charyzmatycy.pl organizuje rekolekcje oraz konferencje w których udział wzięło jużponad 60.000 osób! W lipcu tego roku kolejny raz organizujemy rekolekcje z udziałem syryjskiej mistyczki Myrny Nazzour. Z większości tych wydarzeń staramy się realizować nagrania filmowe.

Jednak największym projektem filmowym mojego autorstwa jest film dokumentalny „Kolumbia – świadectwo dla świata„. Jest to obraz który otrzymał I nagrodę za najlepszy film dokumentalny na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie.

Film ten nie jest typowym filmem dokumentalnym. To raczej zarejestrowane w szczególnych warunkach świadectwo, manifest wiary obecnej w życiu Prezydenta Kolumbii, mistyków oraz innych przedstawicieli władzy świeckiej i kościelnej. Jest to obraz walki prowadzonej przez członków Kościoła Katolickiego na płaszczyźnie duchowej ale także w świecie materialnym który dla Kolumbijczyków jest światem wypełnionym przemocą…

„Kolumbia – świadectwo dla świata” jest także świadectwem dla Polski. Jest wyjątkowym obrazem, który szczególnie teraz w tym okresie historii naszej Ojczyzny może być dla nas bardzo ważny. My jako Naród stoimy przed ważnymi decyzjami tak politycznymi jak i społecznymi dlatego tak ważne jest aby film ten zobaczyło wielu z nas!

W środę, 14 marca Tygodnik Gazeta Polska dołączy do swojego wydania film „Kolumbia – świadectwo dla świata” w nakładzie 140.000 egzemplarzy! Na szeroką skalę, Polacy będą mogli zobaczyć to świadectwo i przekazać innym!

Oto zwiastun filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=IpmW88AaJe4&feature=youtube_gdata_player

Tu właśnie zwracam się do Was z błaganiem wręcz o pomoc! Pomóżcie proszę przekazać informację o tym, że film ten będzie dołączony do Gazety Polskiej w środę 14go marca.
Proszę po pierwsze proszę tych którzy widzieli lub mają ten film aby zakupili Gazetę Polską i po prostu komuś przekazali DVD. Cena gazety z filmem będzie bardzo niska bo jedyne 6,90zł, a nakład potężny więc od nas tylko zależy czy będzie to sukces oraz czy do wielu z naszych rodaków dotrze to świadectwo!

Chce także prosić wszystkich którzy mają swoje strony internetowe, radia internetowe, może witryny wspólnotowe, parafialne lub bazy mailingowe przyjaciół aby za ich pośrednictwem przekazywać informacje o Gazecie Polskiej. Dla tych którzy nie widzieli filmu podaje link do zwiastuna. Szczegółowe informacje o tym projekcie i większe fragmenty znajdziecie na moim profilu na facebook’u.
Oto moj apel o wsparcie dla filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=K6reMuTcHM0&feature=youtube_gdata_player

Planujemy duże akcje ulotkowania i plakatowania w kilku miastach Polski.
Może macie znajomych w drukarniach które pomogą nam drukując ulotki, banery i plakaty za niska cenę?
Może macie inne pomysły w jaki sposób poinformować ludzi o tym że w środę 14-go marca ten film będzie dodany do Gazety Polskiej? Bardzo Was proszę o pomoc. Udostępniajcie mój list, nagrania wszędzie… Piszcie lub dzwońcie do mnie. Odpowiem na każdy kontakt.

Dlatego też podaję swój prywatny kontakt:

Mail: dominiktarczynski@yahoo.pl
Tel: 607 731 731
http://www.facebook.com/dominik.tarczynski

Pozdrawiam w Panu!
Dominik Tarczyński

Newsletter dostępny jest również pod adresem: http://www.charyzmatycy.pl/newsletter/pilne-dominik-tarczynski-prosi-o-pomoc,35.html

Fragment filmu;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K6reMuTcHM0#t=144s