Dokumenty ujawniają plan ogłoszenia 23 marca bankructwa i zamrożenia kont bankowych w Grecji.

Mac Slavo, 
SHTFPlan.com
USA
2012-02-18


Bankructwa w Europie nadchodzą. Dla bystrego obserwatora jedyną sporną kwestią jest to, jak i kiedy to nastąpi. Podczas gdy finansowe media głównego nurtu i urzędnicy rządowi próbowali przedstawić tą problematykę jako wyjątek, który obejmuje tylko grecki dług, faktem jest to, że nie jest to odizolowany przypadek. Włochy, Portugalia, Irlandia i większość innych krajów europejskich są dokładnie w tej samej sytuacji.

Mimo propagandy i machinacji wiodących potęg finansowych takich jak Stany Zjednoczone, Niemcy, i Francja jest jasnym, że nie ma realnego rozwiązania dla kryzysu zadłużenia Europy. Powinniśmy zrozumieć, że ponownie ma miejsce sytuacja podobna do tej, która doprowadziła do Wielkiego Kryzysu 1930 roku. Zdolność narodów do spłaty własnego zadłużenia staje pod wielkim znakiem zapytania. Biorąc pod uwagę same tylko liczby, każdy rozsądny człowiek może zgodzić się z tym, że po prostu nie ma wiarygodnego rozwiązania sytuacji, która pozwoli powrócić do starego porządku rzeczy.

Gra trwa w Grecji od prawie trzech lat i możemy być raptem tygodnie od przerażającej chwili, kiedy niewypłacalność w końcu stanie się oficjalnym faktem. Raport, który znalazł się w dokumentach bankowych dwóch głównych graczy na Wall Street mówi, że możemy mieć znacznie mniej czasu niż myślimy wraz z tym jak wtajemniczeni przygotowują się na finansowy sądny dzień w następnym miesiącu:

Za The Slog:

Dokument pisemny, podający daty i szczegółowe działania dla planowanego greckiego bankructwa był w posiadaniu dwóch szefów banków handlujących walutami na Wall Street od drugiego tygodnia stycznia. The Slog potwierdził poprzez odrębne źródła istnienie dokumentu i przekonanie wśród kadry kierowniczej banku, że – przynajmniej na obecną chwilę – plan ten reprezentuje „harmonogram, a nie działanie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń„. Plan podaje solidną datę 23 marca jako dzień ogłoszenia bankructwa po zakończeniu notowań.

Bankierom na wyższych szczeblach Wall Street dano szczegółową dokumentację określającą harmonogram greckiego bankructwa wraz z datami i technicznymi „zleceniami na temat wykorzystania euro w Grecji jako waluty.”

[…] Dokument stwierdza, że Grecja zostanie oficjalnie ogłoszona bankrutem przez wszystkie agencje ratingowe po zamknięciu notowań w piątek 23 marca. W weekend wszystkie greckie rachunki bankowe zostaną zamrożone, z nałożeniem nadzwyczajnych środków aby zapobiec ucieczce kapitału.

W dokumentacji znajduje się lista bardzo ograniczonych wyjątków co do wycofywania kapitału. Wszystkie główne banki zostały poinstruowane, aby nie zajmować się wymianą euro aż do otwarcia działalności w Grecji w poniedziałek 25 marca. Wszystkie greckie rynki zostaną zamknięte przynajmniej na jeden dzień.

[…] W przeszłości miały miejsce fałszywe alarmy, i to może być jeden z nich. My jesteśmy zdania, że kiedy alarm przeciwpożarowy gaśnie, my ewakuujemy się jako pierwsi a zastanawiać się będziemy wtedy gdy będziemy w bezpiecznym miejscu. Alternatywą jest to, że skończysz uwięziony w płonącym budynku.

———————————————————–
Za; http://www.prisonplanet.pl/