Cała Europa walczy z polskimi nazistami – Jan Pospieszalski

W sowieckim ustroju nie było miejsca na inny patriotyzm niż internacjonalizm komunistyczny. Stąd dyrektywa Stalina, która nakazywała nazwanie faszystami wszystkich, których zdefiniowano jako wrogów systemu. Zabieg by nazywać polskich patriotów nazistami czy faszystami nie jest więc ani nowy ani odkrywczy.

Faszyzm groźny i przydatny

Potem w 1956 wobec żołnierzy LWP którzy zostali skierowani do rozprawy z manifestującymi mieszkańcami Poznania zastosowano ten sam zabieg. Oficerowie polityczni wmawiali im, że rozkaz wymarszu z koszar podyktowany jest koniecznością walki z neonazistami i podżegaczami niemieckimi, którzy wywołali antypolskie powstanie mające na celu przyłączenie Wielkopolski do Niemiec.  Motyw walki z niemieckim, nazistowskim, czy neofaszystowskim zagrożeniem, towarzyszy stale w propagandowym przekazie adresowanym do żołnierzy w koszarach. Do pacyfikacji protestów, kierowane są zwykle jednostki spoza regionu tak by ograniczyć możliwość kontaktu z lokalną społecznością. W grudniu 1970 roku zdezorientowani poborowi ze ściany wschodniej skłonni byli uwierzyć, że strajk w Gdańsku, to antypolskie powstanie wywołane przez niemieckich neofaszystów.

Zbiorowa odpowiedzialność za zwycięstwo komunizmu nakazywała wspólne interwencje w bratnich krajach gdy zagrożony był ustrój. Operacja wojskowa „Dunaj” angażowała również  LWP w celu stłumienia praskiej wiosny 1968 roku. Trzydzieści lat temu w miesiącach zrywu Solidarności w Polsce, straszono tym razem nas, interwencją państw układu warszawskiego.

Na pomoc towarzyszom

Dziś towarzystwo europejskiej lewicy także czuje się odpowiedzialne za zwycięstwo postępu nad Wisłą.  W przypadku gdy trzeba reedukować „polskie ciemne społeczeństwo”, czerwoni, różowi i tęczowi towarzysze zawsze mogą liczyć na wsparcie. Europejskie feministki, wobec strasznej dyskryminacji kobiet, pozbawionych przez polskie prawo dobrodziejstwa jakim jest aborcja na życzenie, wysłały statek – klinikę aborcyjną Langenort.  Zagraniczną pomoc otrzymują także geje i lesbijki. Obyczajowa tresura Polaków jaką są wszelkie manify, marsze równości i gejowskie parady, prawie zawsze odbywa się przy wsparciu międzynarodowego desantu. I w tym roku w Warszawie, na wielkiej paradzie równości szli działacze z Niemiec, Holandii czy Belgii. Nierzadko wśród nich widać było polityków UE. Teraz rzekome zagrożenie nazistowskie mobilizuje niemieckie skrajne ugrupowania. Jacek Purski członek stowarzyszenia Nigdy Więcej, wzywał niemiecką Antifę do przyjazdu do Warszawy 11 listopada. Krewcy chłopcy z zza Odry wzięli sobie ten apel do serca i jak widać na serio potraktowali prośbę o sojuszniczą interwencję.

Walka lewicy z polskim patriotyzmem i tresura polskiego społeczeństwa co do zasad i metody przebiega tak jak zaprogramowali ją towarzysze z Kominternu. Gdzie są źródła tej metody pokazuje cytat z 1946 roku z doktryny Stalina: Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej.

Redaktorzy, dziennikarze i przedstawiciele środowisk lewicy używający dziś wobec uczestników patriotycznej narodowej manifestacji Marszu Niepodległości określeń „neofaszyści” czy „naziści”, kontynuują dzieło Stalina.

Jan Pospieszalski

Za: Stefczyk.info (14.11.2011 )

Za; http://www.bibula.com/ – 2011-11-14