Narodowy Marsz Niepodległości

Narodowy Marsz Niepodległości

Plac Konstytucji, godz. 15.00, 11.11.2011 r.

11.11.2011 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego.

Niepodległa Polska to wartość bezcenna.

Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych.

Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek.

11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

 

Informacja porządkowa dotycząca Marszu Niepodległości

1.Zapraszamy na Marsz wszystkie osoby czujące się patriotami, niezależnie od opcji politycznej czy organizacyjnej.

2.Biorąc udział w Marszu zobowiązujesz się do przestrzegania zasad zawartych w Informacji Porządkowej oraz do bezwzględnego stosowania się do poleceń Służby Porządkowej.

3.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji transparentów, flag i tym podobnych. Służba Porządkowa może nakazać schowanie takich materiałów jeśli uzna, iż są niezgodne z celem zgromadzenia. Osoby niepodporządkowujące się, zostaną usunięte z manifestacji.
Nie jesteś pewny czy Twój transparent może być dopuszczony? Skontaktuj się z Organizatorami.

4.Obowiązuje zakaz przynoszenia na manifestację swojego sprzętu nagłaśniającego i megafonów. Osoby, które przyniosą tego typu sprzęt bez uzgodnienia tego z Organizatorami, zostaną poproszone o oddanie go do depozytu. W przypadku odmowy – zostaną usunięte z manifestacji.

5.Organizatorzy mają prawo do usuwania z manifestacji osób, które zakłócają powagę Święta – w szczególności osób nietrzeźwych, agresywnych, wulgarnych, oraz wszelkiej maści prowokatorów.

6.Namawiamy wszystkich do zabrania z domu biało-czerwonych flag. Również przed rozpoczęciem Marszu na miejscu zbiórki będą do nabycia flagi Polski (dochód zostanie przeznaczony na organizację kolejnego Marszu) .

7.Jeżeli zgadzasz się na te warunki zapraszamy ! Przyjedź i zabierz znajomych ! Pokażmy naszym rodakom jak wygląda pozytywny patriotyzm !

Organizatorzy

http://niepodlegli.net/